Художники Украины. Микола Сологуб

Также в рубрике Искусство:

111. РУССИАН ЦОЖЕР By-Nikola-Sologub
Микола Сологуб. Фрагмент картины
Художники Украины. Микола Сологуб

Зараз майстерня знаходиться на Подолі. А на пленері в хаті, де влітку майстер влаштовує вистави, виставляючи картини на паркані та на стінах будинку, подумки подорожуючи в різні країни та епохи. Особливе місце у творчості Миколи — освоєння підземного простору, він створив музей своеї творчої долі, наповнивши його предметами мистецтва та художньо прикрасивши труби, що йдуть у світ пекла, яке метафорично і е життя.

З дитинства йому було цікаво відкрити картину світу, яку він знайшов у античних культурах, але не знайшов у сучасному житті і тому малював її, проводячи паралелі між творами мистецтва в різних країнах. Демонстрував семіотичний знак існування такої картини світу, намагаючись отримати відповідь сучасника, покладаючись на здоровий глузд.

Техніка, яка дозволяє художнику наблизитися до своєї мети — злиття книжкової графіки та скульптури. У своїх роботах, висловлюючи ідею втрати площини полотна — колишнього значення картини (міфу) — митець створює знак цього міфу новими ,доступними йому засобами, демонструючи поза полотном, розфарбовуючи скульптуру, доповнює полотно тривимірними елементами. Він шукає нову мальовничу мову, яка поверне картині її колишнє значення — ознаку справжньої творчості.

Робота Миколи Сологуба відома в Києві та європейських країнах.

Об Авторе:

1. Sologub
Микола Сологуб
Kyiv, Ukraine

Микола Сологуб народився 6 серпня 1969 році у Києві . Батько, Микола Васильович Сологубов (Сологуб), народився в Киргизії та рано втратив батьків, відомий радянський художник. Його дідусем по матері був відомий український еврейський поет Матвій (Мотл) Давидович Гартсман. Він пішов на війну добровольцем і загинув на фронті в 1943 році. В Миколи е брат — художник Матвій Вайсберг. Микола Сологуб навчався в Київській республіканській художній школі для обдарованих дітей, спеціалізувався на скульптурі. Але, у віці 14 років його вигнали з негативною характеристикою для поведінки і він зміг закінчити лише школу для сліпих та глухих, ні в який іншій учбовий заклад з такою характеристикою його брати не погодилися. Усі ці події унеможливили офіційне продовження мистецької освіти. Займався самоосвітою, вивчав філософію, історію мистецтв, працював лаборантом у Київському відділенні Львівського поліграфічного інституту. Художню освіту він отримав від батька. З дитинства він малював у своїй майстерні, що знаходилась на Андріївському узвозі, у Києві, а коли місто почало відкривати галереї, у 1989 році Микола почав з ними співпрацювати. Кар’єра сучасного художника склалась одразу.

Микола Сологуб. Nikola Sologub
Книжная полка
Юлия Фридман

Сборник стихотворений Юлии Фридман.

«Я давно читаю стихи Юлии Фридман и давно ими восхищаюсь». (Владимир Богомяков, поэт)

Николай Заболоцкий

«Столбцы» — сборник ранних стихотворений Заболоцкого (опубликованный в 1929), переведенных на английский язык одним из лучших переводчиков русской поэзии на английский Дмитрием Маниным.

Art Beck

Сборник эссе и рецензий Арта Бека, написанные в начале 21-го века.

Alexis Levitin

В этом сборнике из 34 рассказов Алексис Левитин путешествует по миру (и по космосу), не расставаясь с шахматной доской, пытаясь понять как радость, приносимую шахматами, так и их влияние на жизнь игрокоов.

 

Александр Кабанов

Александр Кабанов — выдающийся украинский поэт и патриот, борющийся за независимость своей страны своим самым сильным оружием — словами и рифмами — своим даром.

Марк Будман

В потерянной подушке спрятан жемчуг, который, кроме всего прочего, может быть ингредиентом эликсира молодости.  Каждый герой этих двадцати двух взаимосвязанных рассказов — иммигрант из реальных или воображаемых миров. (Магический реализм/рассказы об иммигрантах.)

 

Видеоматериалы
Проигрывать видео
Poetry Reading in Honor of Brodsky’s 81st Birthday
Продолжительность: 1:35:40
Проигрывать видео
The Café Review Poetry Reading in Russian and in English
Продолжительность: 2:16:23